o mnie

Nazywam się Joanna Litwinowicz-Skwarska – jestem założycielką marki Jo The Feisty, której nazwa pierwotnie była jedynie moim bębniarskim pseudonimem artystycznym.

Moja pasja do tworzenia wyjątkowych kapeluszy wyrosła z zamiłowania do kreowania wyróżniającego się, unikatowego wyglądu i stylu, wewnętrznej zadziorności i potrzeby robienia wszystkiego po swojemoraz  mojej kolejnej ogromnej pasji  – grania na perkusji. 

Pierwsze unikatowe kapelusze pod marką Jo the Feisty powstały na początku 2023 roku. W poszukiwaniu doskonałości i rozwijania swojego warsztatu, w marcu 2023 ukończyłam pierwszy etap kursu modniarskiego w Warszawie, prowadzonego przez Monikę Perlińską – Maria Monica London.

W trakcie rozwoju marki miałam przyjemność tworzyć spersonalizowane kapelusze dla znanych postaci branży muzycznej, takich jak Oskar Podolski (perkusista Agnieszki Chylińskiej), Maciej Mąka (gitarzysta Agnieszki Chylińskiej), Kacper Winiarek (gitarzysta Sylwii Grzeszczak) czy Błażej Gawliński (perkusista Natalii Schroeder). Zrealizowałam także pierwsze zagraniczne zamówienia dla klientów ze Szwajcarii. 

W październiku 2023 roku miałam zaszczyt odbyć dwutygodniowy staż u Moniki Perlińskiej (Maria Monica London) w Londynie. W trakcie stażu, oprócz nauki, miałam również możliwość zetknięcia się z dziełami oraz obserwacji pracy absolutnych ikon branży modniarskiej, takich jak Jane Taylor czy Philip Treacy.

Z Londynu wróciłam z głową pełną inspiracji i jeszcze większym zapałem do tworzenia nowych prac. 

Wszystkie moje prace są niepowtarzalne. Do każdego z moich projektów podchodzę indywidualnie, z największym zaangażowaniem i zawsze wkładam w nie całe serce. Moje wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi oraz umiejętność słuchania pozwalają mi wyczuć nawet najbardziej ukryte potrzeby i pragnienia moich klientów odnośnie wyglądu kapelusza. Dzięki temu każdy z moich wyrobów stanowi doskonałe uzupełnienie ich stylu i autentyczne odzwierciedlenie osobowości.

pl_PLPL
Scroll to Top